מתי כדאי לבצע טיפולי נטורופתיה

074-7087060

מתי כדאי לבצע טיפולי נטורופתיה

השאיפה להיות בריאים יותר, שמחים ומלאים באנרגיה משותפת לכולם. נטורופתיה היא המפתח לאורח חיים בריא יותר, טיפול במחלות וחיזוק הגוף. המשיכו לקרוא ותלמדו מהי נטורופתיה והאם היא מתאימה לכם.

מהי נטורופתיה?

נטורופתים מאמינים שגוף האדם טומן בחובו את כל כוחות הריפוי הדרושים לו על מנת לתת מענה לצרכים פיזיים ונפשיים. בכל פעם בה הגוף חולה יש לו את היכולת לרפא את עצמו בעזרת תזונה נכונה. על פי הנטורופתיה מזון הוא תרופה ותרופה היא מזון. אכילה נכונה היא המפתח לריפוי ומניעה של מחלות גוף ונפש.

מי יכול להיות נטורופת?

על מנת לתת טיפול בתחום על המטפל להשלים 4 שנות לימוד ולקבל תעודת בוגר. בכדי להיות בטוחים שעומד מולכם מטפל מוסמך עם התמחות מתאימה חפשו תעודת הסמכה של מוסד מוכר.

מתי כדאי לפנות לקבלת טיפול אלטרנטיבי?

טיפולי נטורופתיה ושאר טיפולים אלטרנטיביים הפכו בשנים האחרונות מקובלים ופופולריים. מחקרים שבוצעו גילו יכולת של טיפול אלטרנטיבי לסייע במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה. ישנם מקרים רבים בהם הרופא המטפל בעצמו ממליץ על טיפול אלטרנטיבי עם דגש על נטורופתיה.

כיצד מתבצע הטיפול?

תהליך הריפוי הוא תהליך הדרגתי במהלכו מזהה המטפל את הגורמים המעכבים ופוגעים בתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. הטיפול נועד לסילוק של אותם גורמים מעכבים ולחיזוק יכולת הריפוי הטבעית של הגוף. הטיפול מתבצע תוך שימוש בחומרים טבעיים עם מינימום סיכון לתופעות לוואי. במהלך הטיפול התסמינים ייעלמו בהדרגה במקביל לטיפול בשורש הבעיה.

את הטיפול תבצעו בקליניקה מסודרת. לאחר אבחון וסקירה של רקע רפואי תקבלו הדרכה והמלצות על כמה אפשרויות טיפול טבעיות. ההמלצות עשויות לכלול הנחיות בתחום התזונה (הוספה או הפסקת צריכה של מיני מזונות), נטילת תוספי וויטמינים ומינרלים, פעילות גופנית, מנוחה ושינה, הרפיה בעזרת דמיון מודרך, פרחי באך, טיפול רפלקסולוגיה, הומאופתיה ושימוש בצמחי מרפא.

מתי הטיפול מומלץ?

אל הקליניקה מגיעים מטופלים בכל הגילאים עם מחלות כרוניות הנובעות מהצטברות רעלים בגוף, מחלות חום, חולשה חיסונית, בעיות עיכול, חוסר איזון הורמונלי, בקשה לביצוע טיפול לטיהור הגוף. הצלחות נצפו בטיפול בדלקות חוזרות – גרון, שתן, אסתמה, דלקות פרקים, סינוסיטיס, מחלות מעיים, קנדידה, מעי רגיז, פסוריאזיס, אלרגיות, עצירות, אולקוס, סכרת, אנמיה, עודף משקל, סטרס ועוד.

 

סיגל ברנר
נטורופתית והרבליסטית קלינית

© כל הזכויות שמורות סיגל ברנר 2018

קידום והניית אתרים BIZFIX

דילוג לתוכן