טיפול אלטרנטיבי לכאבים בכף הרגל

074-7087060

טיפול אלטרנטיבי לכאבים בכף הרגל

כאב בכף הרגל הוא מתכון בטוח לפגיעה באיכות החיים ושיבוש השגרה. כאשר אנו פותחים כל בוקר עם כאבים בכף הרגל יש לנו פחות מוטיבציה להיות פעילים ושמחים. הבשורה הטובה היא שאפשר לפתור את הבעיה ולטפל בכאב כרוני. הרפואה הטבעית מציעה אפשרות של טיפול אלטרנטיבי טבעי לכאבים בכף הרגל. הטיפול מתבצע על ידי טיפול רפלקסולוגי בטכניקות ממוקדות של עיסויים בכף הרגל , ולעיתים בשילוב עם צמחי מרפא ו/או הומיאופתיה לזירוז התהליך.

מקרים רבים של כאב בכף הרגל נובעים מבעיית דורבן בעקב (דלקת ברקמה המחברת). מיליוני אנשים בכל שנה סובלים מהבעיה באופן כרוני או עקב טראומה חיצונית חמורה. לחץ נפשי עשוי להביא להחמרה בבעיה ואף לעורר התפרצות חוזרת שלה. אם אתם סובלים מדורבן בעקב תשמחו לדעת שאפשר לטפל בבעיה בצורה יעילה בעזרת טיפול אלטרנטיבי טבעי. עליכם להתחיל לטפל בבעיה מוקדם ככל האפשר לפני שמתפתחים סיבוכים.

טיפול אלטרנטיבי בדורבן ברגל

90% מהמקרים מצליחים להשיג הקלה משמעותית ואף ריפוי מלא תוך שימוש בטכניקות טיפול טבעיות. טיפול בכף הרגל מתבצע תוך שימוש בטכניקות עיסוי, מנוחה, שימוש באביזרים אורתופדיים, צמחי מרפא, דיקור סיני, פעילויות גופנית מותאמת, טיפול במגנטים ועוד. שילוב של כמה טכניקות טיפול יחד הוא זה שמשיג ברוב המקרים את התוצאות הטובות ביותר.

עיסויים טיפוליים מצליחים לשפר את זרימת הדם אל הרגל, להרגיע את הרקמות, לעודד את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף ולהקל על הכאב. יחד עם העיסויים מומלצת מנוחה של האזור. יש להקל באופן משמעותי את העומס המופעל על כף הרגל עד להחלמת האזור. כאשר מופיעים הכאבים ניתן להקל עליהם בעזרת קומפרסים קרים של קרח וקומפרסים חמים.

שימוש בנעליים אורתופדיות נוחות ובמידת הצורך גם מדרסים יוכל להקל על הכאב, להעניק לכף הרגל תמיכה ולמנוע מקרים חוזרים. במקרים חמורים כדאי לעשות שימוש בסד לילה למניעת החמרה בכאב במהלך הלילה ובהליכון מרופד המספק תמיכה טובה לכף הרגל. צריכה קבועה של תה ג'ינג'ר מחזקת את הגוף ומסייעת בהקלה על הכאבים.

יתרונות הטיפול בכף הרגל

הרפואה הטבעית רואה בגוף ובנפש מכלול אחד. היא מציעה טיפול בכף הרגל תוך מתן טיפול לכל מערכות הגוף וגם לקשיים נפשיים. כיום כאשר אנו יודעים שמצבים של חרדה ומתח מחמירים כאבים של דורבן בכף הרגל, הבחירה בטיפול אלטרנטיבי המשלב טיפול בכף הרגל נכונה ונבונה עוד יותר. הטיפול בכף הרגל משפיע לא רק על כף הרגל, אלא הוא בעל השפעה רחבה על איברי הגוף והנפש. במקרים של בעיות בכף הרגל המחמירות עקב לחץ נפשי – הטיפול הרפלקסולוגי מאזן את מערכת העצבים ובכך מטפל בשורש הבעיה יחד עם הטיפול הממוקד בסימפטום.

סיגל ברנר
נטורופתית והרבליסטית קלינית

© כל הזכויות שמורות סיגל ברנר 2018

קידום והניית אתרים BIZFIX

דילוג לתוכן